Studia Podyplomowe

w Bydgoszczy

 

Zarezerwuj sobie miejsce

dokumenty donieś później

 

Image
Image

Uwaga!

W związku ze zmianą przepisów prawnych realizowana będzie ostatnia edycja studiów podyplomowych z zakresu:

Wynika to bezpośrednio z planowanych zm ian MNiSZW, dotyczących możliwości nabywania kwalifikacji w ww. dziedzinach.

Od 1 października 2019r kwalifikacje we wskazanym wyżej zakresie będzie można nabyć tylko i wyłącznie realizując pięciolelnie studia magisterskie co wiąże się z wydłużonym czasem uzyskania kwalifikacji i wyższymi kosztami nauki.

Zapisując się na dwusemestralne studia podyplomowe Vademecum w najbliższym terminie oszczędzacie Państwo czas i pieniądze.

Biuro Rekrutacji

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu
Centrum Studiów Podyplomowych
VADEMECUM SKK

ul. Jagiellońska 4 (I piętro)
Centrum Bydgoszczy

pn-pt: 8:00-18:00

sobota: 9:00-14:00

Tel.: 691 100 001

zapytania można również kierować na adres e-mail: rekrutacja@wsnoz.pl

(odpowiemy natychmiast)

Studiuj w Bydgoszczy

Studia podyplomowe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu to atrakcyjna propozycja zdobycia dodatkowych umiejętności oraz kwalifikacji z obszarów skazanych na pewny sukces zawodowy, który zagwarantuje wyspecjalizowana kadra dydaktyczna i oparte na praktyce programy zajęć opracowywane we współpracy z przedstawicielami obszaru biznesu i pedagogiki.

Nie mniej ważnym elementem, wpływającym na poziom kształcenia w WSNoZ, jest wyposażenie sal, pracowni dydaktycznych i laboratoriów oraz pomoce naukowe - to dzięki nowoczesnemu sprzętowi multimedialnemu, audiowizualnemu oraz specjalistycznemu przeznaczonemu do nauki zawodu, nasi studenci są realnie przygotowani do rozpoczęcia pracy zawodowej już po zakończeniu nauki. Ogromnym atutem SKK Bydgoszcz jest również położenie oddziału - placówka usytuowana jest w urokliwej, zabytkowej kamienicy mieszczącej się w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Jagiellońskiej 4, zaledwie kilka kroków od miejskiej starówki oraz przystanków komunikacji miejskiej i miejskich, ogólnodostępnych parkingów.

Skontaktuj się z nami

Copyright © 2018 Designed By SKK